Shorthand (4.0.13) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Created
sv: Skapad

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Revisions
sv: Versioner

en: Authored by
sv: Författad av

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Revert
sv: Återställ

en: Reference
sv: Referens

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Story
sv: Artikel

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Text value
sv: Textvärde

en: An unrecoverable error has occurred.
sv: Ett oåterkalleligt fel har inträffat.

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.

en: @date by @username
sv: @date av @username
