Shorthand (4.0.16) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: About
se: Birra
