Shorthand (4.0.17) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Created
et: Loodud

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Revert
et: Lähtesta

en: Reference
et: Viide

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Story
et: Artikkel

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks
