Shorthand (4.0.18) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
