Shorthand (4.0.19) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
