Shorthand (4.0.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Story
am: ተረት
