Shorthand (4.0.2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Created
kk: Құрылған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Story
kk: Мақала
