Shorthand (4.0.20) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Created
bs: Kreiran

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Story
bs: Priča
