Shorthand (4.0.20) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Path
or: ପଥ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
