Shorthand (4.0.21) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Created
be: Створана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
