Shorthand (4.0.22) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Created
fi: Luotu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Story
fi: Artikkeli

en: Authors
fi: Alkuperäinen tekijä

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: An unrecoverable error has occurred.
fi: Tapahtui ohittamaton virhe.

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
