Shorthand (4.0.24) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Created
he: נוצר

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Story
he: סיפור

en: Authors
he: מחברים

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Text value
he: ערך טקטואלי

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
