Shorthand (4.0.3) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Created
jv: Digawé

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.
