Shorthand (4.0.5) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Created
gl: Creado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Revert
gl: Volver

en: Reference
gl: Referencia

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Story
gl: Artigo

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Current revision
gl: Revisión actual
