Shorthand (4.0.6) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Story
ur: کہانی
