Shorthand (4.0.9) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Created
af: Geskep

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Story
af: Storie

en: Text format
af: Teksformaat
