Shorthand (4.0.9) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Changed
ht: Chanje

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la
