Shorthand (4.0.9) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Revision
ne: संशोधन

en: Story
ne: लेख

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
