Shorthand (5.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
