Shorthand (5.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ
