Shorthand (8.x-2.2) - en to no translation catalogue (38 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Description
no: Beskrivelse

en: Edit
no: Rediger

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: View
no: Vis

en: Keywords
no: Nøkkelord

en: Created
no: Opprettet

en: Revisions
no: Versjoner

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Thumbnail
no: Miniatyrbilde

en: Other
no: Annet

en: Maximum length
no: Maksimal lengde

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Changed
no: Endret

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Story
no: Artikkel

en: Authors
no: Forfattere

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: About
no: Om

en: Delete all revisions
no: Slett alle revisjoner

en: The maximum length of the field in characters.
no: Maksimum lengde på feltet i bokstaver.

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Text value
no: Tekstverdi

en: %name: may not be longer than @max characters.
no: %name: kan ikke være lenger enn @max tegn.

en: Revision translation affected
no: Revisjonsoversettelse berørt

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
no: Angir om den siste redigeringen av en oversettelse tilhører nåværende revisjon.

en: @date by @username
no: @date av @username

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil tilbakestille @language oversettelsen til revisjonen fra %revision-date?

en: Revert content shared among translations
no: Tilbakestill innhold som er delt blant oversettelsene
