Shorthand (8.x-2.2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Story
pa: ਕਹਾਣੀ
