Shorthand (8.x-2.3) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Other
ps: نور

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه
