Shorthand (8.x-2.5) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Created
lv: Izveidots

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Other
lv: Citi

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Story
lv: Stāsts

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: About
lv: Par

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
