Shorthand (8.x-2.7) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Story
te: కథనం

en: About
te: గురించి
