Shortify (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Size
cy: Maint

en: Image
cy: Delwedd

en: none
cy: dim

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Menu
cy: Dewislen

en: Block
cy: Bloc

en: Footer
cy: Troedyn

en: Text color
cy: Lliw testun

en: center
cy: canol

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de

en: Additional
cy: Ychwanegol

en: Footer type
cy: Math o droedyn

en: Column
cy: Colofn

en: Direction
cy: Cyfeiriad
