Shortify (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Size
gu: માપ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
