Shortify (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Size
is: Stærð

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Container
is: Gámur

en: none
is: engin

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Icon
is: Táknmynd

en: View
is: Skoða

en: Menu
is: Valmynd

en: Icons
is: Táknmyndir

en: Block
is: Blokk

en: Footer
is: Fótur

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Logout
is: Útskrá

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Column
is: Dálkur

en: Direction
is: Stefna
