Shortify (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Size
ast: Tamañu

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: none
ast: nengún

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: View
ast: Vista

en: Menu
ast: Menú

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
