Shortify (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Size
sk: Veľkosť

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Container
sk: Kontajner

en: none
sk: žiadne

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Icons
sk: Ikony

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Footer
sk: Päta

en: Gallery
sk: Galéria

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Button
sk: Tlačidlo

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: center
sk: na stred

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Additional
sk: Dodatočné

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Form
sk: Formulár

en: Animation
sk: Animácia

en: Others
sk: Iné

en: Footer type
sk: Typ päty

en: Column
sk: Stĺpec

en: Contact email
sk: Kontaktný e-mail

en: Border size
sk: Veľkosť orámovania

en: HTML content
sk: Obsah HTML

en: Direction
sk: Smer

en: Row
sk: Riadok

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Footer menu
sk: Menu v päte
