Shortify (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Size
sq: Madhësia

en: none
sq: asnjë

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Menu
sq: Menuja

en: Block
sq: Bllokuar

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Direction
sq: Orientimi
