Shortify (1.0.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Size
bs: Veličina

en: Image
bs: Slika

en: none
bs: ništa

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Menu
bs: Meni

en: Block
bs: Blok

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Column
bs: Kolona

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Footer menu
bs: Footer meni
