Shortify (1.0.0) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Image
eo: Bildo

en: none
eo: neniu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Block
eo: Bloko

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Button
eo: Butono

en: Banner
eo: Rubando

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Direction
eo: Direkto

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Invalid token
eo: Malkorekta ĵetono
