Shortify (1.0.0) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: none
fil: wala

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Block
fil: Tipak

en: Footer
fil: Paanan

en: Main navigation
fil: Pangunahing paglalayag

en: Direction
fil: Direksiyon

en: Main menu
fil: Pangunahing menu
