Shortify (1.0.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Size
jv: Ukuran

en: Image
jv: Gambar

en: Container
jv: Kontainer

en: none
jv: ora ana

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Block
jv: Blok

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Logout
jv: Metu

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Direction
jv: Arah

en: Main menu
jv: Menu utama
