Shortify (1.0.0) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: none
km: គ្មាន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: View
km: មើល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Block
km: ប្លុក

en: Bottom
km: បាត

en: Footer
km: បាតកថា

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Logout
km: ចេញ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Direction
km: ទិស

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ
