Shortify (1.0.0) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ
