Shortify (1.0.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Menu
ml: മെനു

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Direction
ml: ദിശ
