Shortify (1.0.2) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Size
be: Памер

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Container
be: Кантэйнер

en: none
be: няма

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: View
be: Праглядзець

en: Menu
be: Меню

en: Block
be: Блок

en: Bottom
be: Знізу

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Banner
be: Банэр

en: top
be: уверсе

en: center
be: цэнтар

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Logout
be: Выйсці

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Form
be: Форма

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Direction
be: Накірунак

en: Main menu
be: Галоўнае меню
