Shortify (1.0.2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Size
dz: ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་
