Shortify (1.0.2) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Size
et: Suurus

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: none
et: puudub

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Icons
et: Ikoonid

en: Block
et: Plokk

en: Bottom
et: Alumine

en: Footer
et: Jalus

en: Gallery
et: Galerii

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Counter
et: Loendur

en: Button
et: Nupp

en: Banner
et: Bänner

en: center
et: keskele

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Additional
et: Muud andmed

en: Logout
et: Logi välja

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Form
et: Vorm

en: fade
et: hajuv

en: Column
et: Tulp

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Button size
et: Nupu suurus

en: Direction
et: Suund

en: Row
et: Rida

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Footer menu
et: Jaluse menüü
