Shortify (1.0.2) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Size
eu: Tamaina

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: none
eu: bat ere ez

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: View
eu: Bista

en: Menu
eu: Menua

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Block
eu: Blokea

en: Bottom
eu: Behean

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Button
eu: Botoia

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Logout
eu: Irten

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Form
eu: Formularioa

en: Column
eu: Zutabe

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Direction
eu: Helbidea

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak
