Shortify (1.0.2) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Size
hr: Veličina

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Container
hr: Kontejner

en: none
hr: ništa

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: View
hr: Pregled

en: Menu
hr: Izbornik

en: Block
hr: Blok

en: Bottom
hr: Dno

en: Footer
hr: Podnožje

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Counter
hr: Brojač

en: Button
hr: Gumb

en: Logout
hr: Odjava

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Border size
hr: Širina obruba

en: Direction
hr: Smjer

en: Main menu
hr: Glavni izbornik
