Shortify (1.0.2) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Block
ht: Blòk

en: Footer
ht: Pye paj

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la
