Shortify (1.0.2) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Quote
lt: Kaina

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Container
lt: Konteineris

en: none
lt: joks

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Block
lt: Blokas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Footer
lt: Poraštė

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Button
lt: Mygtukas

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Customize
lt: Tinkinti

en: Video width
lt: Video plotis

en: Video height
lt: Video aukštis

en: Add new item
lt: Pridėti naują elementą

en: Form
lt: Forma

en: Column
lt: Stulpelis

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Button size
lt: Mygtuko dysis

en: Direction
lt: Kryptis

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Invalid token
lt: Klaidingas token

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu
