Shortify (1.0.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Size
mr: आकार

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Container
mr: प्रभाग

en: none
mr: काहीच नाही

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Block
mr: भाग

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Direction
mr: दिशा
