Shortify (1.0.2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Quote
ug: نەقىل

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Customize
ug: خاسلاشتۇرۇش

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Row
ug: قۇر

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
