Shortify (1.0.3) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Size
ca: Mida

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: none
ca: cap

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Menu
ca: Menú

en: Icons
ca: Icones

en: Block
ca: Bloc

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Footer
ca: Peu

en: Gallery
ca: Galeria

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Counter
ca: Comptador

en: Button
ca: Botó

en: center
ca: centrada

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Logout
ca: Sortir

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: Customize
ca: Personalitza

en: Video width
ca: Amplada del vídeo

en: Video height
ca: Alçada del vídeo

en: Slide effect
ca: Efecte de desplaçament

en: Form
ca: Formulari

en: Others
ca: Altres

en: Column
ca: Columna

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Button text
ca: Text del botó

en: Button size
ca: Mida del botó

en: Direction
ca: Direcció

en: Row
ca: Fila

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Divider
ca: Divisor
