Shortify (1.0.3) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Quote
fi: Lainaus

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Container
fi: Säiliö

en: none
fi: ei yhtään

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: Menu
fi: Valikko

en: Icons
fi: Ikonit

en: Block
fi: Lohko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Gallery
fi: Galleria

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Counter
fi: Laskuri

en: Button
fi: Nappi

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: Additional
fi: Lisäarvot

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Form
fi: Kaavake

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Column
fi: Palsta

en: Contact email
fi: Yhteyssähköposti

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Direction
fi: Suunta

en: Row
fi: Rivi

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Tabs type
fi: Välilehtien tyyppi

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Accordion item
fi: Pienennettävissä oleva kenttä

en: Additional configuration
fi: Lisäasetukset
