Shortify (1.0.3) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Size
hy: Չափ

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: none
hy: ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: View
hy: Դիտել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Left
hy: Ձախ

en: Direction
hy: Ուղղություն
